Сторожинецький дошкільний навчальний заклад "Сонечко"

Сторінка фізінструктора

У грудні 2017 р. Сторожинецький ДНЗ «Сонечко» прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі-огляді на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, де на районному рівні зайняв І місце.

Здоров’я – це справжній дар. Ми повинні його берегти, шанувати та піклуватися про нього. Саме тому 29.02.2016 р. інструктором з фізичної культури Пшеховецькою С.В. та педагогами старших груп ДНЗ «Сонечко» за участю батьків було підготовлено та проведено День здоров’я під девізом «Спритні, веселі, дужі, бо зі спортом дружимо» за участю двох команд: старшої групи №2 та старшої групи №4. В ході заходу були проведені різноманітні цікаві, веселі естафети та атракціони: «Чарівний гусак», «Смуга перешкод», «Хто швидше збере іграшки?», «М’яч - другові», «Дотягнись до цукерки». Щоб не сумували наші глядачі, їх також залучили до участі у святі - вони відгадували загадки, розповідали прислів’я та приказки про здоров’я. Не могло обійтись спортивне свято без вболівальників які підійшли до свята із всією завзятістю і разом з вихователями виготовили плакати з емблемами команд. Наприкінці Дня здоров’я завітав в гості казковий герой Вовк, який з дітьми пограв в рухливу гру. Закінчилося свято врученням медалей, різних сюрпризів.  Задоволеними залишилися і діти і батьки вихованців.

З 07.09.2015 р. по 11.09.2015 р. в Сторожинецькому ДНЗ «Сонечко» був проведений «Олімпійський тиждень». Метою якого було:

- сформувати у дошкільнят уявлення про сучасні олімпійські ігри, як частину загальнолюдської культури;

- підтримувати інтерес до різних видів спорту;

- долучити дітей до здорового способу життя: сприяти фізичному розвитку дітей, їх силі, швидкості, спритності.

Педагоги виховують у дітей почуття гордості за спортивні досягнення, сприяють зміцненню доброзичливих стосунків між дорослими та дітьми та розвитку у дітей загальних якостей, почуття взаємодопомоги, підтримки.

Розпочався тиждень з підняття олімпійського прапору, запалення олімпійського вогню та звучання гімну олімпійських ігор. На протязі всього тижня були організовані цікаві розваги та свята:

-         «Мріє стати чемпіоном кожен з нас» - вихователь Киселейчук Марія Іванівна, фіз. інструктор Пшеховецька Степанія Василівна;

-         «Морська подорож» -  вихователь Швець Тетяна Михайлівна, фіз. інструктор Пшеховецька Степанія Василівна;

-         «Веселі старти» - вихователь Українець Олександра Євгенівна, фіз. інструктор Пшеховецька Степанія Василівна;

-         «Малі Олімпійські ігри» - вихователі Майсюк Оксана Іллівна, Мелікян Наталя Костянтинівна, фіз. інструктор Пшеховецька Степанія Василівна.

Учасниками всіх дійств були діти, батьки та педагоги. Діти відчули себе справжніми олімпійцями, повірили у себе, у свої сили та отримали дипломи, були нагороджені медалями.

На протязі всього олімпійського тижня панували дух змагань, гарний настрій, впевненість у своїх силах та вміння виборювати перемогу.